Yüksek performanslı VDS satın alın! Özel kaynaklar, güvenilir hizmet, Hemen VDS paketinizi seçin ve vds kiralama hizmetlerimizden yararlanın

Vds Satın Al
Sanal Sunucu Kirala

CPU RAM DİSK HAT FİYAT/AYLIK SİPARİŞ
HP-V4-VDS-11 (Core) Intel® Xeon® E5-2699 v4 İşlemci 1 GB 30GB NVMe SSD 1Gbit Port 65 ₺ 55 ₺ SATIN AL
HP-V4-VDS-22 (Core) Intel® Xeon® E5-2699 v4 İşlemci 2 GB 30 GB NVMe SSD 1Gbit Port 65 ₺ 60 ₺ SATIN AL
HP-V4-VDS-33 (Core) Intel® Xeon® E5-2699 v4 İşlemci 3 GB 30 GB NVMe SSD 1Gbit Port 75₺ 65 ₺ SATIN AL
HP-V4-VDS-44 (Core) Intel® Xeon® E5-2699 v4 İşlemci 4 GB 30 GB NVMe SSD 1Gbit Port 85 ₺ 70 ₺ SATIN AL
HP-V4-VDS-54(Core) Intel® Xeon® E5-2699 v4 İşlemci 5 GB 35 GB NVMe SSD 1Gbit Port 100 ₺ 80 ₺ SATIN AL
HP-V4-VDS-64(Core) Intel® Xeon® E5-2699 v4 İşlemci 6 GB 40 GB NVMe SSD 1Gbit Port 120 ₺ 90 ₺ SATIN AL
HP-V4-VDS-74(Core) Intel® Xeon® E5-2699 v4 İşlemci 7 GB 45 GB NVMe SSD 1Gbit Port 120 ₺ 99,99 ₺ SATIN AL
HP-V4-VDS-84(Core) Intel® Xeon® E5-2699 v4 İşlemci 8 GB 50 GB NVMe SSD 1Gbit Port 130 ₺ 110 ₺ SATIN AL
HP-V4-VDS-95(Core) Intel® Xeon® E5-2699 v4 İşlemci 10 GB 55 GB NVMe SSD 1Gbit Port 150 ₺ 130 ₺ SATIN AL
HP-V4-VDS-106(Core) Intel® Xeon® E5-2699 v4 İşlemci 12 GB 60 GB NVMe SSD 1Gbit Port 165 ₺ 149,90 ₺ SATIN AL

VDS PAKETLERİMİZİN GENEL ÖZELLİKLERİ

Otomatik Kurulum

Sanal sunucu ve hosting hizmetlerimizde otomatik kurulum ve teslimat sistemi mevcuttur.

Ücretsiz Data Taşıma

Web sitelerinizin taşımasını sürümler uyumlu olması halinde ücretsiz taşıyoruz.

7 / 24 Teknik Destek

Teknik desteğe mi ihtiyacınız var? 24 saat kesintisiz destek alabilir ve sorunlarınızı çözebiliriz.

Seçilebilir İşletim Sistemi

Sunmuş olduğumuz Sanal Sunucu hizmetlerinde işletim sisteminizi seçebilir ve otomatik kurabilirsiniz.

Güncel Donanımlar

Firmamızın sizlere sunmuş olduğu hizmetlerin tamamında son teknoloji donanımlar kullanılmaktadır.

Bulut Sunucu Paneli

Bulut sunucunuzu 7/24 bulut panelimizden tekrar kurabilir veya yönetebilirsiniz.

Sanal Sunucu (VDS) Nedir?

VDS, “Sanal Özel Sunucu” ifadesinin kısaltmasıdır ve bir tür internet tabanlı sunucu hizmetidir. VDS, kullanıcılarına özelleştirilmiş bir sunucu deneyimi sunar çünkü bir fiziksel sunucunun kaynakları sanallaştırılmış bir biçimde paylaştırılır. VDS, web sitelerini barındırma, uygulamaları çalıştırma ve veri saklama konusunda mükemmel bir seçenektir.vds sunucu kiralama fiziksel sanal sunuculara göre daha ekonomiktir.Sizde ihtiyaç duyduğunuz yüksek performanslı uygun fiyatlı vds satın al mak için bizi ziyaret edebilirsiniz.VDS Satın Alın

VDS Satın Al

VDS satın almak, ihtiyaca uygun kaynakları içeren sanal bir sunucu elde etmek anlamına gelir. Bu, kullanıcıların web hosting deneyimini daha hızlı ve güvenilir hale getirerek özelleştirilebilir bir çözüm sunar.

VDS ve VPS Arasındaki Farklar Nelerdir?

VDS ve VPS arasındaki farkları kısaca belirtmek gerekirse, VPS kullanıcıları sunucular üzerinde işletim sistemi kurmazlar. Ancak, VDS kullanıcıları sunucuda işletim sistemleri konusunda daha fazla kontrol sahibi olabilirler.

VPS’nin önemli bir avantajı ölçeklenebilir olmasıdır. Ancak, VPS’nin en büyük eksikliği, özellikle CPU veya bellek gibi kaynakları garanti altına alma yeteneğine sahip olmamasıdır. VDS’deki gibi yük dengelemesi, izolasyon ve yüksek erişilebilirliği VPS için sağlamak karmaşıktır.

 

VDS’de Web Sitesi Barındırılır mı?

Web sitesi VDS‘de saklanabilir mi diye sorulduğunda, kısa bir cevap olarak evet denilebilir. VDS sunucular, web sitelerine yüksek ve güvenilir performans sağlayan ideal sunuculardır. Yüksek trafik hızı ve veri işleme kapasitesine sahip web siteleri için stabil ve etkili sonuçlar sunar.

Sanal Sunucu Kirala

Sanal sunucu kiralama, ihtiyaca uygun bir sunucu hizmetini belirli bir süre için kiralamayı ifade eder. Kiralanan sanal sunucu, müşterinin kontrolü altındadır ve ihtiyaçlarına göre özelleştirilebilir.

VDS, özellikle web siteleri için yüksek performans, güvenlik ve ölçeklenebilirlik sağlamak amacıyla tercih edilir. VDS kullanarak, web projelerinizi daha etkili bir şekilde yönetebilir ve performansınızı optimize edebilirsiniz. Güvenli ve esnek bir hosting çözümü arıyorsanız, Vds satın almak veya sanal sunucu kiralamak ideal olabilir.

 

 

 

Vds Sunucu hangi Amaçla Kullanılabilir?

 

• Web barındırma (hosting)

• Yedekleme

• Yazılım/Program çalıştırma

• Oyun Server Oluşturma

• Mysql Server Çalıştırma

• Radyo yayını yapabilme

birbirinden farklı pek çok amaç için kullanılmaktadır.

Sanal sunucu kiralama hizmeti, web siteleri için hızlı ve güvenilir bir çözüm sunar. Kiralanan sanal sunucu sayesinde, sitenizin trafik yüküne ve veri işlemesine kolaylıkla ayak uydurabilirsiniz. Ayrıca, VDS kullanarak web projelerinizi istediğiniz şekilde özelleştirebilir ve yönetebilirsiniz.

Güvenlik ve performans konusunda endişeleriniz varsa, VDS satın almak veya kiralamak sizin için ideal bir seçenek olabilir. VDS ve VPS arasındaki farklar nelerdir?

VPS kullanıcıları, sunucularına işletim sistemi yüklememektedir. Ancak VDS kullanıcıları, sunucunun işletim sistemi üzerinde daha fazla kontrol sahibi olabilir.

VPS’nin büyük avantajlarından biri ölçeklenebilir olmasıdır. Ancak en büyük eksiklik, özellikle CPU veya bellek VDS üzerinde web sitesi barındırılabilir mi?

Bu soruya kısaca evet cevabı verilebilir.gibi kaynakları garanti etme yetkisine sahip olmamasıdır.VDS sunucuları, web barındırma, yedekleme, yazılım çalıştırma gibi amaçlar için kullanılır. Oyun server oluşturma da mümkündür. Bu sayede, işlerinizi daha verimli bir şekilde yürütebilir ve web sitenizin performansını en üst seviyeye çıkarabilirsiniz.

Sık Sorulan Sorular

Sanal Sunucu (VDS) paketlerimiz ile ilgili detaylı bilgiye mi ihtiyacınız var?

Host Prise müşteri memnuniyeti için bütün VDS/Fiziksel sunucu hizmetlerinde kesintisiz hizmet sunmaktadır. .

Bütün sanal sunucu ve diğer hizmetlerinizde teknik ekiplerimiz her sorun da 7/24 destek olmaktadır.

Bütün VDS sanal sunucularımızda sizlere güçlü Full SSD sistemler ile hizmet sunmaktayız.

Aldığınız sanal sunucu hizmetleri anında aktif olmaktadır. Tek tık ile otomasyon ile birkaç dakika içinde kurulum yapabilirsiniz.

Türkiye’nin en iyi özelliklerini, en uygun fiyatlarla sizlerin faydalanmasını sağlıyoruz.

Web sitelerini (e-ticaret, içerik, görsel medya) ve yazılım uygulamalarını (portallar, extranetler, ortak çözümler, wikiler, CRM) barındırmak için bir sanal özel sanal sunucu (VDS) kullanılır. Paylaşılan barındırmadan farklı olarak, veriler, kullanıcıya ayrılmış sanal bir makinede oluşturulmuştur. VDS, web barındırma planları ile fiziksel sunucular arasında mükemmel bir uzlaşmadır ve güvenilirliği adanmış bir sunucunun yüksek performansıyla birleştirir – ancak bir sunucunun fiziksel donanımını yönetme zorluğu olmadan.

 

Bir VDS kullanmak, sunucu yönetimi hakkında temel bilgi gerektirir. Makinede kurulu işletim sistemini (Linux, Windows, Centos vs..) yönetmek ve uygulamaları yapılandırmak için gereklidir. Bir VDS’ye ihtiyacınız olabileceğini düşünüyorsunuz, ancak gerekli teknik bilgiye sahip değil misiniz? Bizimle iletişime geçmenizi öneririz. Garantili kaynaklardan yararlanmak istiyor ancak sunucuları nasıl yöneteceğinizi bilmiyorsanız, Performans web hosting planlarını öneririz.

Evet. Bir VDS, gereksinimlerinize göre bölünebilir ve düzenlenebilir. Bu, her birine özel bir alan ayırarak birkaç web sitesini veya projeyi barındırmak için kullanabileceğiniz anlamına gelir. Her alanın hacmini de siz seçersiniz. Bunu nasıl yapacağınızı basitleştirmek için Plesk veya cPanel gibi bir web barındırma kontrol paneli kurabilirsiniz.