Cpanel

Web Hosting

Yüksek Uptime

Yüksek uptime oranımız ile sizlere minimum kesintili hizmet sunuyoruz.

Yüksek Koruma

Linux Hosting sunucularınız tamamen korumalıdır. Yurt dışı Serverius, Yurt içi Mikrotik + FortiGate ile sizlere Layer 3-4 katmanında kesintisiz hizmet sunuyoruz

Hızlı Destek

Tüm hizmetlerimizde sınırsız destek sunuyoruz. Takıldınız mı? Bize sormaktan çekinmeyin.

Web Hosting, bir hosting sunucusunda birden fazla web sitesinin barındırılarak paylaşımlı hosting şeklinde bölünmesidir.

cPanel Web Hosting

pricing image
Barındırılabilir Web Sitesi
Disk Alanı
Aylık Trafik
Ftp Hesabı
E-Posta Hesabı
MySQL Veritabanı
Ücretsiz SSL Sertifikası
7/24 Telefon Desteği
Kontrol Paneli
PHP Desteği
Yedekleme
LiteSpeed Cache
CloudLinux
Cpanel

Hosting Paketleri Ortak Özellikleri

Ücretsiz SSL

Satın alacağınız sınırsız hosting paketleri içerisinde yer alan tüm siteleriniz için ücretsiz Let's Encrypt SSL sertifikası sorunsuz biçimde kurulabilmektedir

LiteSpeed Web Server

Hızınıza hız Katmak için tüm cpanel hosting paketlerimizde Litespeed web server bulunmaktadır.

cPanel Hosting Panel

Satın aldığınız hosting hizmetini yönetmek için kullanacağınız cPanel kontrol paneli Türkçe olarak kolay bir şekilde kullanılabilmektedir

Ücretsiz Site Taşıma

Diğer firmalarda bulunan sitelerinizin site taşıma işlemi Hostprise teknik ekibince sorunsuz ve aynı zamanda hızlı biçimde gerçekleştirilir.

7/24/365 Teknik Destek

Uzman ve güler yüzlü teknik destek ekibimizle 7/24 olarak sizlere destek veriyor ve her geçen gün destek kalitemizi arttırıyoruz. 7 gün 24 saat bizimle iletişim kurabilirsiniz.

Zararlı Dosya Koruması

Paylaşımlı hosting sunucularımızda eş zamanlı ve haftalık olarak devamlı malware detection çalışıyor. Herhangi bir zararlı dosya tespiti anında sistem tarafından karantinaya alınıyor.

Web sitenizin başarısı için güvenilir ve hızlı bir web hosting hizmeti seçmek kritik bir öneme sahiptir. Biz, kullanıcılarımıza en üst düzey performans, kesintisiz hizmet ve güvenilirlik sunan öncü bir web hosting sağlayıcısı olarak sizinle buluşuyoruz.

SEO dostu web hostingimizle, arama motorlarına en iyi şekilde görünmenizi sağlıyoruz. Hızlı yüklenen sayfalar, kullanıcı deneyimini artırır ve arama motorları tarafından ödüllendirilir. Yüksek performanslı sunucularımız sayesinde, sitenizin hızını optimize ederek sıralamalarda üst sıralara çıkmanıza yardımcı oluyoruz.

Ayrıca, güvenlik konusunda en üst düzeyde önlemler alarak sitenizi zararlı saldırılardan koruyor ve arama motorlarının güvenilir sitelere öncelik tanımasını sağlıyoruz. SSL sertifikalarıyla sağlanan güvenli bağlantılar, ziyaretçilerinizin sitenizle güvenli bir şekilde etkileşimde bulunmasını sağlar ve arama motorları tarafından öne çıkarılır.

Web hosting hizmetimiz, düzenli yedekleme işlemleri ve kesintisiz teknik destek ile sitenizin sürekli olarak çevrimiçi kalmasını sağlar. Bu da hem kullanıcı memnuniyetini artırır hem de arama motorlarına sitenizin güvenilirliğini gösterir.

Bizimle çalışarak, web sitenizin performansını optimize edebilir, güvenliğini sağlayabilir ve arama motorlarına karşı rekabet avantajı elde edebilirsiniz. Güçlü altyapımız ve uzman ekibimizle, web hostinginizi bize emanet ederek başarıya giden yolda önemli bir adım atabilirsiniz.

LiteSpeed; Apache web sunucusuna oranla, sistemde %60’a varan değerde rahatlama sağlayarak, sunucunun daha verimli bir performans ile çalışmasını sağlamaktadır. Böylelikle, web hosting hizmeti daha hızlı ve stabil şekilde sağlanır. Bu nedenle tüm linux sunucularımızda, standart olarak LiteSpeed kullanılmaktadır.

Web sitenizin hızı, ziyaretçi deneyimini ve arama motorlarının sıralamalarda gösterme olasılığını önemli ölçüde etkiler. Daha hızlı yükleme süreleri, ziyaretçilerin web sitenizde daha uzun süre kalmasına ve daha fazla sayfa gezinmesine olanak tanır. Aynı zamanda, arama motorları da hızlı yüklenen web sitelerini tercih eder ve daha yüksek sıralamalara yer verir. 

SEO uyumlu hosting sağlayıcısı, yüksek hız ve performans sunan özel sunucular, içerik dağıtım ağı (CDN) ve optimize edilmiş veritabanı çözümleri gibi özelliklere sahip olmalıdır. Web sitenizin verilerini daha hızlı teslim eden bir hosting hizmeti, arama motorlarının ve kullanıcıların memnuniyetini artırır.

Web sitenizin sürekli olarak çevrimiçi olması, kullanıcı deneyimi ve arama motoru sıralamaları için son derece önemlidir. Hosting sağlayıcınızın yüksek bir çalışma süresine (uptime) sahip olması, web sitenizin erişilebilirliğini ve güvenilirliğini artırır. Sık sık yaşanan kesintiler, hem kullanıcıları hem de arama motorlarını olumsuz etkiler ve sıralamalarda düşüşe yol açabilir.

SEO uyumlu hosting sağlayıcısı, güçlü altyapı ve yedekli sunucular ile kesintisiz hizmet sunmalıdır. Aynı zamanda, acil durumlar için hızlı müdahale ve teknik destek ekibi de önemlidir.

Web sitenizin güvenliği, hem ziyaretçilerin hem de arama motorlarının dikkate aldığı bir faktördür. Hosting sağlayıcınızın güvenlik önlemleri, verilerinizin ve ziyaretçi bilgilerinin korunmasını sağlamalıdır. SSL sertifikaları, DDoS koruması ve güvenlik duvarları gibi önemli güvenlik özellikleri sunan bir hosting hizmeti, hem arama motorlarının güvenini kazanmanıza hem de ziyaretçilerin güvenli bir şekilde gezinmelerine olanak tanır.

Mobil cihazlar üzerinden internete erişim, gün geçtikçe artmaktadır. Arama motorları da bu değişime uyum sağlamış durumdadır ve mobil uyumlu web sitelerini tercih ederler. Hosting sağlayıcınızın, web sitenizin mobil cihazlara uygun şekilde görüntülenmesini sağlayan özellikleri ve teknolojileri desteklemesi gerekmektedir.

CloudLinux; özellikle birden fazla kullanıcı hesabının bulunduğu sunucularda, kaynak ve performans yönetimini sağlamaya yönelik bir işletim sistemidir. 2009 yılından bu yana faaliyet gösteren CloudLinux OS, CentOS gibi işletim sistemleri üzerine basitçe uygulanabilmektedir. Tüm web hosting paketlerimizde CloudLinux aktif olarak kullanılmaktadır.

Cloud Linux’un Yararları Nelerdir?

– CloudLinux stabilizasyonu arttırır.
Cloud Linux, kullanıcılar arasında izolasyon yaratarak (CageFS Özelliği) kaynak kullanımını sistem yöneticisinin belirlediği oranlarda düzenleme şansı yaratır. Böylelikle sisteminiz stabil ve güvenli çalışmaktadır.

– Kaynak kullanımını düşürür.
Cloud Linux ile her hosting müşterisine ayrı CPU, Memory (RAM) ve I/O limitlemesi yapılabilmektedir. Böylelikle yüksek sistem kaynağı kullanan müşterilerin diğer müşterileri etkilemesinin önüne geçmiş olur.

Hosting hizmeti için bir çok paket ve değişik parametre ve fiziksel sınırlar mevcuttur. Bu seçimi yapmadan önce sitenizi ve kullandığı yazılım teknolojisini analiz edin. Ayrıca kullanım amacınızı belirleyin. PHP ve MySQL teknolojisi kullanan siteler için en uygun paket Linux Hosting paketleridir. Eğer SQL Server, ASP ve ASP.Net gibi yazılım teknolojilerini kullanıyorsanız mutlaka Windows Hosting paketlerini satın almalısınız. Doğru seçimi yaptığınızda hosting hizmetinden en yüksek performansı alacağınızı unutmayın.

Web Hosting fiyatları piyasa koşullarına, kullanım ortalamaları ve maliyetlere göre belirleniyor. Şirketimiz sürekli otomasyona ve altyapımıza yatırım yaparak maliyetleri düşürmeye en düşük fiyata hosting hizmeti vermeye çalışmaktadır.

Hosting çözümlerimiz, siparişinizi takiben ödeme yapmanız durumunda, anında aktive edilerek kullanımınıza hazır duruma getirilmektedir.

Farklı bir firmada bulunan web sitenizi bize transfer etmek istiyorsanız, Cpanel’den > Cpanel’e olacak şekilde ücretsiz taşıma hizmetimiz bulunmaktadır.

SSL hizmeti web sunucusu ile ziyaretçi bilgisayarı arasında şifreli bir iletişim kanalı oluşturur. Bu sayede kredi kartı, üyelik bilgileri, şifre ve parola gibi özel bilgilerin çalınmasına izin vermez. Bu teknoloji yakın bir zamana kadar ücretli verilmekteydi. Artık tüm hosting hizmetlerinde standart olarak ücretsiz sağlanmaktadır. Hosting hizmeti satın aldıktan sonra 24 saat içerisinde otomatik olarak kurulur.

 

Evet hosting hizmeti aldığınızda kendi adınıza özel mail adresine veya adreslerine sahip olabilirsiniz. Mail adresleri hosting hizmetinin bir parçası olarak kullanılabilir.

Para İade Garantisi

Hizmetimizden memnun Kalmamanız Durumunda 24 saat içerisinde Para İade Garantisi

Memnuniyet Garantisi

Tüm ürünlerimizde %100 memnuniyet garantisi sunuyoruz.